zdjecie-ja„Żyj kierując się swoją wyobraźnią, nie swoją historią….”

cyt.: Stephen Covey


 

Kim jesteśmy?
GreenAlleys to mała i stosunkowo młoda firma. Po bez mała 4 latach od jej powstania w 2015 roku uważam, że jest to jej największa zaleta. Choć pewnie znajdzie się też kilka innych.

Od 4 lat oferujemy panele oraz dekoracje z mchu i roślin stabilizowanych wykonane z wielką starannością i z najlepszych dostępnych materiałów.

Nasze produkty pod względem jakości wykonania, ilości użytego materiału roślinnego mogą konkurować z najlepszymi markami na świecie. Przewyższają swoimi walorami większość firm będących na rynku w Polsce. Do produkcji paneli używamy roślin od najlepszych i najbardziej doświadczonych producentów z ponad 25 letnią tradycją w branży.

Wszystkie mchy, rośliny, których używamy są najwyższej klasy, są zbierane ręcznie i w późniejszej fazie produkcji wstępnie oczyszczane oraz poddawane procesowi konserwacji lub jak się to inaczej określa stabilizacji. Proces ten dotyczy całości rośliny, nie jak w przypadku większości tańszych produktów tylko jej części zewnętrznej. Nasze rośliny są konserwowane i barwione w całości. Gwarantuje to długotrwałą i odporną przydatność do użytku w dekorowaniu wnętrz. Nie są wyłącznie malowane po wierzchu tylko po to, aby zabarwić mech na zielono.

Za jakością idzie jednak cena, która nie jest niska. Wystarczy jednak porównać którykolwiek produkt GreenAlleys z podobnym tańszym dostępnym na Polskim rynku by przekonać się, że nasze panele są gęsto utkane przepięknymi roślinami. Wpływa to na ich trwałość, estetykę jak i na ostateczny efekt realizowanych projektów.

W naszej małej firmie obowiązuje jedna zasada nie oddamy klientowi czegoś czego sami nie chcielibyśmy mieć w naszych domach..

Co robimy?
Wykonujemy ogrody wertykalne z roślin stabilizowanych oraz żywych. Wykonujemy obrazy, logo, piktogramy i mnóstwo innych rzeczy, które potem dekorują biura, restauracje czy mieszkania naszych klientów.
Nie istnieje coś takiego co można by nazwać ofertą. Nasze prace tworzymy w oparciu o tak wiele technik, że ciężko by to było zebrać i ująć w jakieś ramki. Niewątpliwą inspiracją dla nas są nasi klienci, którzy bezustannie poprzez swoje kreatywne myślenie zmuszają nas do poszukiwania nowych rozwiązań i materiałów. Za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni.
Zapraszam do współpracy z nami. Jedyne czego możecie się po nas na pewno spodziewać to uczciwość i dotrzymywanie terminów. Reszta jest w pewnym sensie nieprzewidywalna.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich gości na stronie GreenAlleys.
Sławomir Dąbrowski