Obraz z rośln stabilizowanych i mchu. Rama Lakierowane MDF.

Jak to jest zrobione?

Do tworzenia obrazów oraz zielonych ścian (poza ogrodami wertykalnymi z żywych roślin) używamy w przeważającej mierze naturalnych, ale przede wszystkim ekologicznych i w 100% biodegradowalnych materiałów. Całość kompozycji oparta jest zazwyczaj o materiały takie jak drewno, płyty drzewne, rośliny stabilizowane, kamień naturalny, metal, itp.

Każady projekt jest wykonywany od początku do końca ręcznie z należytą dbałością o szczegóły.

Nasze obrazy i zielone ściany to doskonałe połączenie natury i nowoczesnego designu. Większość prac można umieścić w niewielkich przestrzeniach mieszkań. W ofercie GreenAlleys znajdziesz panele z mchu reniferowego, mobilne zielone ściany przeznaczone do biur i przestrzeni publicznych.

Mobilna zielona ściana

Wykonujemy prace zlecone według projektu powierzonego lub w oparciu o projekty własne. Możliwości tworzenia kompozycji są praktycznie nieograniczone. Można je zastosować, jako niewielkie elementy dekoracji wnętrz (piktogramy) lub eleganckie zielone obrazy, albo zmienić całą ścianę w zieloną pokrytą naturalną roślinnością powierzchnię. Zawsze jest możliwość dostosowania kształtu, rozmiaru i oprawy do wymagań naszych klientów.

Warsaw Spire Tower – biura klienta