Jak to jest zrobione?

Jak to jest zrobione?

Do tworzenia obrazów oraz zielonych ścian używamy w przeważającej mierze naturalnych, ale przede wszystkim ekologicznych i w 100% biodegradowalnych materiałów. Całość kompozycji oparta jest zazwyczaj o materiały takie jak drewno, płyty drzewne, rośliny stabilizowane, kamień naturalny, metal, itp.

Nasze prace łączą ze sobą naturę i nowoczesnego designu. Większość z nich można umieścić w niewielkich przestrzeniach mieszkań lub biur, w których spełniają one ważną rolę. Pozwalają na chwilę wytchnienia i odpoczynku od obowiązków co z łatwością doceniają świadomi pracodawcy.

W ofercie GreenAlleys znajdziesz panele z mchu reniferowego, poduszkowego, panele z roślin stabilizowanych oraz mobilne zielone ściany.

mech w łazience

Wykonujemy prace zlecone według projektu powierzonego lub w oparciu o projekty własne. Możliwości tworzenia kompozycji są praktycznie nieograniczone. Można je zastosować, jako niewielkie elementy dekoracji wnętrz (piktogramy) lub eleganckie zielone obrazy, lub zmienić całą ścianę w zieloną pokrytą naturalną roślinnością powierzchnię. Zawsze jest możliwość dostosowania kształtu, rozmiaru i oprawy według życzeń i upodobań naszych klientów.

Zachęcamy do odwiedzenia galerii prac oraz naszej strony na Facebook.com